Članice Zajednice

Dobrovoljna vatrogasna društva udružena u Zajednicu

Dobrovoljno vatrogasno društvo Adamovec
10363 Belovar-Adamovec, Dragutina Domjanića bb
P: Zlatko Kezerić 091 5003-351
Z: David Beštak 091 1902-139
T: Tomislav Matojic 091 6930-836
Mail adresa: adamovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Belovar
10363 Belovar, Varaždinska 36
P: Vladimir Bukal 091 6930-752
Z: Stjepan Bukal 091 6930-754
T: Krešimir Forko 091 6930-755
Mail adresa: belovar@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Bijenik
10090 Zagreb, Bijenik 162
P: Darko Knjaz 091 6930-563
Z: Tin Trputec 098 9329-947
T: Tomislav Ivan Štoler 091 6930-558
Mail adresa: bijenik@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Blaguša
10362 Kašina, Blaguška 63
P: Stjepan Combaj 099 6801-574
Z: Miroslav Mađer 091 5708-743
T: Tomislav Hoferle 095 8508-464
Mail adresa: blagusa@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Blato
10020 Zagreb, Karlovačka bb
P: Žarko Tuškan 091 6930-466
Z: Ratimir Štefan 091 5070-161
T: Ivica Golubiček 091 6930-467
Web stranica: www.inet.hr/~dvdblato
Mail adresa: blato@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Botinec
10020 Zagreb, Zlatarevo zlato bb
P: Krešimir Tkalec 091 5001-727
Z: Ivica Dorotić 091 6930-810
T: Minika Brdarić 095 5310-665
Web stranica: www.dvdbotinec.hr
Mail adresa: botinec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Branovec
10040 Zagreb, Branovečka 18
P: Željko Puđak 091 6930-771
Z: Ivan Sunek 091 6930-764
T: Ivana Brkljačić Čuk 091 6930-762
Mail adresa: branovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Brezovica
10257 Brezovica, Brezovička c.100
P: Zdravko Varzić 091 6930-842
Z: Juraj Dasović 098 9211-501
T: Siniša Varzić 091 1552-092
Mail adresa: brezovica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Bukovac
10040 Zagreb, Bukovac 115
P: Milivoj Blašković 091 6930-313
Z: Irinej Tot 091 6930-317
T: Dario Škegro 091 6930-319
Mail adresa: bukovac@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Buzin
10010 Buzin, Buzinska c. 20
P: Krešimir Vrbanić 091 6930-437
Z: Luka Kapraljević
T: Juraj Ban 091 6930-443
Mail adresa: buzin@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Cerje
10361 Sesvetski Kraljevec, P. Tukca bb
P: Mato Filipan 091 6930-601
Z: Mario Gašparac 091 6930-603
T: Zlatko Šatović 091 6930-602
Mail adresa: cerje@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Črnomerec
10090 Zagreb, Ilica 259
P: Ivan Knezić 091 6930-429
Z: Matija Hrastovski 091 6930-426
T: Lana Erjavec 091 6930-431
Web stranica: www.dvd-crnomerec.hr
Mail adresa: crnomerec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Čučerje
10040 Zagreb, Trg sv. M. Čučerske 3
P: Darko Mužic 091 6930-413
Z: Božidar Podvorec 091 6930-478
T: Kristijan Marković 097 6353-431
Mail adresa: cucerje@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Dankovec
10040 Zagreb, Čopci bb
P: Dragutin Kelčec Pester 098 1744-624
Z: Davor Đurđenić 091 6930-448
T: Drago Horvat 092 1410-876
Mail adresa: dankovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Dragonožec
10253 Dragonožec, Donji Dragonožec
P: Stjepan Cerovski 091 6930-588
Z: Goran Cvijanović 091 6930-590
T: Marica Grebenić 091 6930-593
Mail adresa: dragonozec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Dubrava
10040 Zagreb, Vrpoljska 10
P: Ivan Bortek 091 6930-500
Z: Marko Mikulek 091 6930-497
T: Domagoj Vukman 091 6930-504
Mail adresa: dubrava@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Glavničica
10361 Sesvetski Kraljevec, Glavničica 6
P: Ivica Antolić 098 238-606
Z: Dražen Frljak 091 6930-455
T: Damir Kostanjski 091 6930-493
Mail adresa: glavnicica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Gračani
10000 Zagreb, Gračanski Mihaljevac 3
P: Branimi Novak 098 745-892
Z: Jurica Biruški 091 6930-389
T: Fran Varga 099 6858-151
Web stranica: www.dvdgracani.hr
Mail adresa: gracani@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Granešina
10040 Zagreb, Granešina 18
P: Ivica Šamec 091 6930-293
Z: Davor Sunek 091 6930-285
T: Sanja Šamec 091 6930-547
Mail adresa: granesina@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Granešinski Novaki
10040 Zagreb, Novačka 200
P: Dalibor Kelčec Pester 091 6930-150
Z: Josip Ledinski 098 541-849
T: Petra Ledinski 098 9851-350
Mail adresa: granesinski-novaki@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Horvati
10436 Rakov Potok, Horvaćanski trg 3
P: Željko Markoci 091 6930-365
Z: Božidar Dumić 091 6930-367
T: Andrija Babić 091 4238-081
Mail adresa: horvati@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Hrašće
10020 Zagreb, Trg J.Muliha 8
P: Zlatko Križanić 098 279-422
Z: Marko Križanić 091 6930-172
T: Milan Komorčec 091 6930-323
Web stranica: www.dvd-hrasce.hr
Mail adresa: hrasce@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Hrelić
10020 Zagreb, Hrelić bb
P: Stjepan Murat 091 5273-147
Z: Danijel Murat
T: Vladimir Milosavljević
Mail adresa: hrelic@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanja Rijeka
10360 Sesvete, Ivanjorječka bb
P: Igor Kopić 092 1889-964
Z: Andrej Sandelić 091 2550-660
T: Luka Jandrić 091 5866-163
Mail adresa: ivanja-rijeka@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Jarun
10000 Zagreb, Park prijateljstva 1
P: Ivica Kelemen 091 6930-618
Z: Tomislav Martinko 095 1995-080
T: Martina Marjanović 095 5090-176
Mail adresa: jarun@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Jakuševec
10000 Zagreb, Gata 1
P: Danijel Dejanić 091 5424-340
Z: Krešimir Tuškan 098 1660-260
T: Ivan Gašparec 098 247-091
Mail adresa: jakusevec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kašina
10362 Kašina, I. Mažuranića 20
P: Stjepan Kenfelja 091 6930-412
Z: Tomislav Puzak 091 6930-255
T: Luka Tudek 098 9662-115
Mail adresa: kasina@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kašina Gornja
10362 Kašina, I. Mažuranića 152
P: Zlatko Maljak 091 6930-361
Z: Ivica Maljak 091 6930-357
T: Tomislav Barbarić 091 6930-356
Web stranica: www.dvdkg.com
Mail adresa: kasina-gornja@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kobiljak
10361 Sesvetski Kraljevec, Kobiljačka 75
P: Darko Težak 091 6930-517
Z: Danijel Ruklić 091 6930-519
T: Darko Gešpaher 091 6930-524
Mail adresa: kobiljak@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kupinečki Kraljevec
Matički 23, Hrvatski Leskovac
P: Srečko Tatar 091 5230-521
Z: Zdravko Matiček 091 6930-625
T: Hrvoje Mamić 091 6930-632
Mail adresa: kupinecki-kraljevec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kustošija
10090 Zagreb, Ilica 259
P: Jure Cvijović 091 6930-672
Z: Darko Baranašić 091 6930-673
T: Edi Povrženić 091 7877-417
Mail adresa: kustosija@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kučilovina
10362 Kašina, Kučilovečka cesta 52
P: Željko Blažinović 091 4570-612
Z: Ivica Blažinović 091 6930-747
T: Ivan Milković 091 6930-397
Mail adresa: kucilovina@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Lipnica
10253 Dragonožec D., Lipnica bb
P: Mihael Kovačić 091 6930-529
Z: Tihomir Kovačić 091 6930-167
T: Marko Kovačević 091 6930-525
Mail adresa: lipnica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Lužan
10363 Belovar, A. Šenoe 46
P: Tomislav Kovačec 091 6930-378
Z: Dubravko Pisačić 091 6930-229
T: Ivan Krnjak 098 3555-518
Mail adresa: luzan@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Maksimir
10000 Zagreb, Maksimirska 51A/II
P: Franjo Kelbas 091 6930-565
Z: Božo Krnjak 091 6930-567
T: Tomislav Kiridžija 091 6930 570
Mail adresa: maksimir@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Mala Mlaka
10020 Zagreb, Malomlačka bb
P: Vlado Pisačić 091 5201-920
Z: Miroslav Pisačić 091 6930-002
T: Dragutin Brebrić 091 6930-000
Mail adresa: mala-mlaka@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Moravče
10363 Belovar, Prigorska bb
P: Srečko Bahlen 091 6930-458
Z: Dubravko Benko 091 6930-461
T: Ivica Bokor 091 6930-459
Web stranica: www.dvdmoravce.hr
Mail adresa: moravce@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Odra
10254 Odra, Odranska 86
P: Željko Gvozdanović 091 6930-333
Z: Tomislav Pucketić 091 6930-338
T: Karlo Halužan 091 6930-341
Mail adresa: odra@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Odranski Obrež
10020 Zagreb, Obreška 193
P: Tomica Chiomento 091 1683-193
Z: Ivan Tuščić 091 6930-609
T: Lidija Malkoć 091 4188-426
Mail adresa: odranski-obrez@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Planina Donja
10362 Kašina, 9. maja 62
P: Željko Rihtarić 098 210-463
Z: Miroslav Novosel 095 8655-164
T: Goran Antić 091 6930-706
Mail adresa: planina-donja@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Planina Gornja
10362 Kašina, Sesvetska 19
P: Zdravko Juć 091 6930-575
Z: Marijan Pandek 091 6930-576
T: Ivan Kučko 091 6930-577
Mail adresa: planina-gornja@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Prečko
10000 Zagreb, Jarnovićeva 19
P: Vladimir Crnić 091 6930-385
Z: Dario Dodig 091 6930-382
T: Renato Ivačević 091 7922-130
Web stranica: www.dvd-precko.4t.com
Mail adresa: precko@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Resnik-Zagreb
10040 Zagreb, Resnik 48
P: Stjepan Lukiški 091 4238-019
Z: Tomislav Antolović 091 4238-022
T: Nikolina Kolić Antolović 091 4238-023
Web stranica: www.dvd-resnik-zagreb.hr
Mail adresa: resnik@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvete
10360 Sesvete, Varaždinska 42
P: Neno Gložinić 091 6930-410
Z: Matija Ruga 091 6930-264
T: Drago Ruga 091 6930-652
Web stranica: www.dvd-sesvete.hr
Mail adresa: sesvete@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvetska Selnica
10360 Sesvete, Selcinska 69
P: Stjepan Nedeljko 091 5181-717
Z: Davor Genzić 091 6930-635
T: Marko Pešut 091 6930-638
Mail adresa: sesvetska-selnica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvetski Kraljevec
10361 Sesvetski Kraljevec, Željeznička 13
P: Hrvoje Čizmek 091 2146-400
Z: Jasmina Kadija 091 6930-715
T: Delfina Ivona Markić 091 6930-716
Mail adresa: sesvetski-kraljevec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sveta Klara
10020 Zagreb, Mrkšina 38
P: Božidar Karlović 098 9247-384
Z: Tomislav Grgačević 091 6930-665
T: Dominik Koritnik 091 4723-203
Mail adresa: sveta-klara@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Šašinovec
10360 Sesvete, I. Granđe bb
P: Dalibor Antolković 098 9704-546
Z: Stjepan Motik 091 6930-651
T: Đurđica Motik 091 6930-645
Mail adresa: sasinovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Šestine
10000 Zagreb, Šestinski vijenac 2
P: Krešimir Kompesak 091 3333-133
Z: Matija Ivančević 091 1222-208
T: Doria Papac 091 4584-703
Web stranica: www.dvd-sestine.hr
Mail adresa: sestine@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Trešnjevka
10000 Zagreb, Selska 116
P: Branko Markoč 091 6930-688
Z: Drago Lastavec 091 6930-689
T: Marko Mikovčić 091 5433-871
Mail adresa: tresnjevka@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Trnje
10000 Zagreb, Budmanijeva 1
P: Mladen Plavšić 091 5056-015
Z: Josip Kovačević 091 6930-166
T: Dijana Bešir 098 1707-428
Mail adresa: trnje@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Trpuci
10253 Dragonožec D., Trpuci donji bb
P: Dražen Matin 091 6930-725
Z: Silvio Ivšan 091 6930-726
T: Davor Ivšan 091 6930-724
Mail adresa: trpuci@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Vidovec
10040 Zagreb, Vidovec 111
P: Marija Vugrinec 091 6930-703
Z: Danijel Čmarec 091 6930-701
T: Ljudevit Ivatek 091 6930-411
Mail adresa: vidovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Vrapče
10090 Zagreb, Ilica 421/II
P: Damir Vidaković 091 6930-733
Z: Petar Oblizalo 091 6930-738
T: Helena Balić 098 9000-654
Mail adresa: vrapce@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Vugrovec
10360 Sesvete, A. Šenoe bb
P: Mladen Uroić 091 6930-395
Z: Zoran Potočić 091 6930-243
T: Martina Fišter 092 3207-823
Mail adresa: vugrovec-donji@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Zagreb
10000 Zagreb, Mlinarska 42
P: Javor Lozar 091 5246-855
Z: Denis Erent 091 6930-682
T: Anđelka Budrović 091 6930-457
Mail adresa: zagreb@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Zapad
10090 Zagreb, Medarska 80
P: Zvonimir Perinić 099 8001-898
Z: Tomislav Marjanović 091 6930-343
T: Antonio Čveljo 091 6930-352
Mail adresa: zapad@vzgz.hr

Javna vatrogasna postrojba Grada Zagreba

10000 Zagreb, Savska cesta 1
Telefon : 4896-100
Fax : 4896-176
Zapovjednik : Siniša Jembrih
Zamjenik Zapovjednika : Ivica Lonjak



Vijesti iz društava


Preventivna akcija Jumicar
Objavljeno 5.10.2017

Vatrogasno-odbojkaški turnir
Objavljeno 26.9.2017

Piknik kod vatrogasaca
Objavljeno 25.9.2017

Zajednička vježba Sesvete
Objavljeno 9.9.2017

Članice na webu